Новини

09.08.2019

До одного з найбільших національних свят - Дня Незалежності, команда Acropolis Optic створила нову серію футлярів. Кожна модель цієї серії прикрашена Буковинською вишивкою.

29.07.2019

Шановні друзі та колеги!

Компанія Акрополіс, №1 виробник футлярів для окулярів в Україні,
шукає компанію (виробника, дистриб'ютора), яка планує взяти участь у виставці MIDO eyewear show 2020, Італія, з метою розділити виставкову площу разом з нами та стати співучасником виставки. 

14.06.2019

Наша новинка створена у класичному мінімалістичному дизайні. Тільки натуральні матеріали та кольори. Виділяються наші футляри з-поміж інших завдяки сліпому тисненню та кобурній кнопці.

25.03.2019
Новинка у серії "Ексклюзив"!

Ця модель виконана повністю з натуральної шкіри, з використанням дерева. Бокові грані оздоблені гравіюванням. Приємна на дотик фактура і блиск шкіри неодмінно приверне вашу увагу. 

Щойно візьмете його до рук і вже не захочете відпускати!

25.02.2019
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/o4LftuqHlTQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Хочемо поділитися з вами атмосферою, яка панувала на "Міжнародній Індустрії Оптики 2019". Пропонуємо переглянути відео, яке люб'язно відзняв для нас один з відвідувачів. 
Приємного перегляду!

22.02.2019

Під час виставки МІО ми провели акцію “Отримай подарунок з дерева”, в результаті чого аж 5 учасників стали переможцями. Днями в офіс нашої компанії надійшло повідомлення від молодого чоловіка, який запитував де його подарунок.

20.02.2019
Результати конкурсу!

Під час виставки МІО компанія "Акрополіс" провела акцію "Отримай подарунок з дерева". Усі бажаючі фотографувались біля фотозони і надсилали фото за вказаним номером. Сьогодні 20 лютого 2019 р ми обрали п’ятьох переможців:

18.02.2019
Фотозвіт: участь у "Міжнародній індустрії оптики 2019"

Компанія "Акрополіс" взяла участь у 44-ій спеціалізованій оптичній виставці.

На цій виставці ми представили нову серію футлярів "Сонцезахист" з натурального брезенту та мікрофібри. Дякуємо відвідувачам за схвальні відгуки!

05.02.2019
Запрошуємо вас на “Міжнародну індустрію оптики”

Повідомляємо прекрасну новину про появу нової колекції футлярів для сонцезахисних окулярів. Для її створення ми використали натуральний брезент таких кольорів, які гарантовано Вам сподобаються.

17.01.2019

Новинка, якою ми пишаємось- це унікальна серія футлярів, що виконані з великою любов’ю та натхненням. Їх особливістю є ручна праця,  натуральність матеріалів та цікавий дизайн. Ці футляри вирізняються своєю оригінальністю, тому гарантовано привернуть Вашу увагу.

Як Вам тандем натурального горіха та фактурної шкіри з принтом “рептилія”?