Новини

18.02.2019
Фотозвіт: участь у "Міжнародній індустрії оптики 2019"

Компанія "Акрополіс" взяла участь у 44-ій спеціалізованій оптичній виставці.

На цій виставці ми представили нову серію футлярів "Сонцезахист" з натурального брезенту та мікрофібри. Дякуємо відвідувачам за схвальні відгуки!

05.02.2019
Запрошуємо вас на “Міжнародну індустрію оптики”

Повідомляємо прекрасну новину про появу нової колекції футлярів для сонцезахисних окулярів. Для її створення ми використали натуральний брезент таких кольорів, які гарантовано Вам сподобаються.

Цю колекцію ми вперше представимо на спеціалізованій оптичній виставці “Міжнародна індустрія оптики”  у період з 11 по 13 лютого 2019 р.

Будемо раді бачити Вас серед гостей цього заходу за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 8  UBI Конференц Холл.

 

17.01.2019

Новинка, якою ми пишаємось- це унікальна серія футлярів, що виконані з великою любов’ю та натхненням. Їх особливістю є ручна праця,  натуральність матеріалів та цікавий дизайн. Ці футляри вирізняються своєю оригінальністю, тому гарантовано привернуть Вашу увагу.

Як Вам тандем натурального горіха та фактурної шкіри з принтом “рептилія”?

 

27.11.2018

22 роки діяльності та невпинного вдосконалення відображене у каталозі. Ми звикли постійно підвищувати планку.

 

14.11.2018

Компанія "Акрополіс" взяла участь у 43-ій Оптичній виставці "Міжнародна Індустрія Оптики 2018".

Під час виставки компанія представила нові й унікальні серії футлярів: «Активне дозвілля», «Натуральний корок» та «Ексклюзив». Унікальність цих серій полягає в індивідуальному дизайні та матеріалах, з яких створені футляри: корок, дерево твердих порід, натуральна шкіри рептилій та її імітації.

02.11.2018

Запрошуємо Вас на виставку!!!

 

26.07.2018
9 кольорів серветок з мікрофібри

Від сьогодні ТМ “Акрополіс” пропонує Вам  ширший асортимент серветок з мікрофібри.

Можна виділити 3 кольорових групи:

27.06.2018

З днем Конституції !

Наша держава 28 червня відзначає особливе свято — День Конституції України. День -Основного Закону, що гарантує право вільної розбудови Української Держави.

Щиро вітаємо Вас і зичимо злагоди  й миру, родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського народу!

 ТМ “Акрополіс” своєю продукцією нагадує, що ми українці і все українське нам дороге й рідне.

02.05.2018

Серед великого асортименту товарів ТМ “Акрополіс” особливе місце займають футляри з корку. Якщо точніше, то вони виготовлені з кори коркового дуба з унікальною стільниковою структурою, що складається з крихітних клітин. Це дивовижний матеріал, властивості якого не можуть досягти сучасних технологій.